خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در تهران

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در تهران

خبرگزاری هرانا – شامگاه روز جمعه ۲۱ خرداد، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در تهران بر اثر سقوط از ارتفاع مصدوم شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، شامگاه روز جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰، یک کارگر در تهران در حین کار بر اثر سقوط از ارتفاع، از قسمت پای چپ مصدوم شد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد چگونگی وقوع این حادثه ابراز داشت: یک کارگر ساختمانی به هنگام کار در یک قطعه زمین گودبرداری که در مرحله اجرای پی ساختمان و فونداسیون بود، به علت نامعلومی از بلندی سقوط کرد.

محسن مقدم با اشاره به آسیب دیدگی وی از قسمت پای چپ، ادامه داد: آتش نشانان با همکاری نجاتگران این سازمان پس از تثبیت مصدوم بر روی برانکارد، او را به خارج از محل گودبرداری انتقال داده و سپس دراختیار عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه گذاشتند.

این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این حادثه از سوی کارشناس آتش نشانی منطقه درحال بررسی است، تصریح کرد: کارگر مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید