خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, کارگران  >  تداوم بازداشت؛ برگزاری جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی، فعال کارگری

تداوم بازداشت؛ برگزاری جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی، فعال کارگری

خبرگزاری هرانا – اسماعیل گرامی، فعال کارگری با گذشت ۳۷ روز از زمان بازداشت کماکان در زندان تهران بزرگ به سر می برد. جلسه بازپرسی آقای گرامی صبح روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، در شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین برگزار شد. او در تاریخ ۱۴ فروردین‌ماه توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود در تهران بازداشت و در تاریخ ۱۹ فروردین ماه به قرنطینه زندان تهران بزرگ منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، اسماعیل گرامی، فعال کارگری، با گذشت ۳۷ روز از زمان دستگیری کماکان در زندان تهران بزرگ به سر می برد.

جلسه بازپرسی پرونده اسماعیل گرامی صبح روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، در خصوص اتهاماتی از جمله “اخلال در نظم عمومی و شرکت در تجمع غیرقانونی” در شعبه دوم بازپرسی اوین برگزار شد. با وجود سپری شدن بیش از ۵ هفته از زمان بازداشت، بازپرس پرونده از تبدیل قرار بازداشت این شهروند ۶۷ ساله به قرار وثیقه خودداری کرده است.

اسماعیل گرامی در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۹۹، همزمان با اعتراضات سراسری بازنشستگان در کشور، تجمع کارگران، معلمان و بازنشستگان در مقابل وزارت کار در تهران، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و یک روز بعد آزاد شد.

او مجددا در تاریخ ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۰، توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود در تهران بازداشت و به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای اوین منتقل شد. اسماعیل گرامی نهایتا در تاریخ ۱۹ فروردین ماه به قرنطینه زندان تهران بزرگ منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید