خبرگزاری هرانا

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  ضرب و شتم ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی توسط متخلفان در اردبیل

ضرب و شتم ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی توسط متخلفان در اردبیل

خبرگزاری هرانا – سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از ضرب و شتم سه مامور یگان حفاظت منابع طبیعی استان توسط متخلفان محیط زیستی در روستای خیارک خبر داد و گفت که یکی از ماموران از ناحیه سر و گردن صدمه دیده در بیمارستان بستری است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از ضرب و شتم سه مامور یگان حفاظت منابع طبیعی استان توسط دامداران روستای خیارک خبر داد.

محمود قلی‌زاده گفت: سه نفر از ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان در حین انجام ماموریت مورد حمله افراد متخلف و متعرض به منابع طبیعی استان با چاقو و چماق قرار گرفته و یکی از ماموران به نام نوید شریفی که از ناحیه سر و گردن صدمه دیده در بیمارستان بستری است.

قلی‌زاده افزود: بنابه به دستور دادستان استان چندین روز هست که ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان به منظور اجرای خروج دامداران روستانشین پایین دست دامنه سبلان که بدون پروانه چرا و زودتر از موعد مقرر ییلاقات عشایر را مورد تعلیف احشام خود قرار می‌دهند برای انجام ماموریت در منطقه حضور داشتند که افراد خاطی اقدام به ضرب و شتم و مجروح کردن مامور منابع طبیعی کردند.

وی با اشاره به پیگیری این رویداد و برخورد قضایی شدید با متخلفان، اظهار داشت: افراد خاطی توسط ماموران شناسایی شده و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی خواهند شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید