خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی و بیمه ای کارگران آب و فاضلاب سوسنگرد

معوقات مزدی و بیمه ای کارگران آب و فاضلاب سوسنگرد

خبرگزاری هرانا – کارگران آب و فاضلاب سوسنگرد واقع در استان خوزستان از چندین ماه مطالبات مزدی و بیمه ای خود خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، جمعی از کارگران آب و فاضلاب سوسنگرد، از عدم دریافت چندین ماه مطالبات مزدی خود خبر دادند.

این کارگران گفتند: عدم پرداخت منظم دستمزد و حق بیمه در شرکت‌های پیمانکاری وابسته به آب و فاضلاب مشکلات خانوادگی و معیشتی زیادی برای کارگران به وجود آورده است.

این کارگران که مدعی‌اند حدود ده ماه از مطالبات مزدیشان پرداخت نشده، می‌گویند: اغلب کارگران به علت‌ عدم پرداخت منظم دستمزدها با مشکل روبه‌رو هستند.

این کارگران برای دریافت معوقات مزدی خود بارها به نهادهای مسئول مراجعه کرده‌اند اما تاکنون به مطالباتشان رسیدگی نشده است.

آنها همچنین نگران پرداخت حق بیمه خود هستند و می‌گویند: چندین ماه حق بیمه ما به تامین اجتماعی واریز نشده و ما در زمینه سوابق بیمه‌ دچار مشکل هستیم که در زمان بازنشستگی نمود پیدا می‌کند.

کارگران آب و فاضلاب سوسنگرد با بیان اینکه برای وصول مطالباتمان تجمعات زیادی را مقابل شرکت آب و فاضلاب و نهادهای اجرایی محل اشتغال‌مان انجام داده‌ایم، می‌گویند: از مسئولان استانی و شهرستانی گله‌مندیم که در مقابل حقوق قانونی کارگران سکوت اختیار کرده و در پیگیری مطالباتمان هیچ واکنشی جدی از خود نشان نمی‌دهند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید