خبرگزاری هرانا

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  حیوان آزاری؛ کشیدن یک قلاده سگ با پراید در بهشهر

حیوان آزاری؛ کشیدن یک قلاده سگ با پراید در بهشهر

خبرگزاری هرانا – به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن فردی یک قلاده سگ را به خودرو در حال حرکت خود بسته و با کشیدن سگ مذکور اقدام به حیوان آزاری میکند. رئیس پلیس فتا مازندران با اشاره به این رویداد از شناسایی فرد حیوان آزار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، انتشار کلیپی از حیوان آزاری در شرق مازندران واکنش‌های منفی از سوی کاربران و قشرهای مختلف مردمی نسبت به این پدیده به راه انداخت.

بر اساس این گزارش،‌ در این کلیپ یک راننده خودروی پراید با پلاک مربوط به شرق مازندران یک قلاده سگ را با طناب به خودرو بسته است و این حیوان زبان را که توان راه رفتن ندارد روی آسفالت خیابان می‌کشد.

سامع خورشاد، رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی متهم به حیوان آزاری در شهرستان بهشهر خبر داد.

حیوان آزاری یکی از انواع بداخلاقی های اجتماعی و بزه ‌کاری محسوب می شود. در سال‌های اخیر فعالیت‌هایی انجام شده تا حیوان ‌آزاری، جرم‌انگاری شده و به حیطه جرایم وارد شود. حیوان آزاری به اشکال متعددی نمود پیدا می کند؛ از درگیر کردن حیوانات با یکدیگر تا ضرب و جرح فیزیکی، زندانی کردن و نگهداری حیوانات در مکان های نامناسب که همگی در این قالب می گنجد با این تفاوت که در پاره ای از اوقات ضریب و سطح خشونت در این امر بسیار بارز و مشهود است و در برخی موارد نیز کمرنگ و نامحسوس به نظر می رسد.

اما هر آنچه است اختلالات روحی ، روانی و رفتاری انسان وجه اشتراک تمامی حیوان آزاری ها به شمار می رود که با شدت و ضعف هایی بروز می یابد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید