خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران شهرداری سده

معوقات مزدی کارگران شهرداری سده

خبرگزاری هرانا – کارگران شهرداری سده از توابع شهرستان اقلید در استان فارس از عدم پرداخت حدود سه ماه از معوقات مزدی خود به همراه عیدی و پاداش خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران شهرداری «سده» در استان فارس سه ماه از معوقات مزدی به همراه عیدی و پاداش پرداخت نشده دارند.

این کارگران می‌گویند: مهم‌ترین عامل پرداخت نشدن مزد آن‌ها کمبود نقدینگی و نبود منابع مالی در شهرداری است. همچنین علارغم پرداخت حق بیمه کارگران به تامین اجتماعی، بخشی از سوابق بیمه کارگران از گذشته دچار مشکل است.

به گفته یکی از کارگران شهرداری سده؛ مطالبات معوقه کارگران مربوط به دو ماه حقوق به همراه عیدی و پاداش پایان سال ۹۹ به همراه یک ماه حقوق عقب افتاده سال جاری (۱۴۰۰) می‌شود.

او با بیان اینکه کارگران شهرداری خواهان دریافت معوقات مزدی خود هستند و برای چندمین بار از تریبون رسانه‌ها از مسئولان خواسته‌اند تا به مشکلات شهرداری سده و کارگرانش رسیدگی کنند، افزود: با وجود آنکه مسئولان در جریان مشکلات شهرداری سده و کارگرانش قرار دارند اما در عمل هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند.

این کارگر افزود: در منطقه‌ی محروم اقلید در استان فارس و با شرایط سخت، مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان شهر سده هستیم اما مسئولان هیچ فکری به حال ما نمی‌کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید