خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  یاسوج؛ ضرب و شتم پرسنل اورژانس توسط همراهان یک بیمار

یاسوج؛ ضرب و شتم پرسنل اورژانس توسط همراهان یک بیمار

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۱ اردیبهشت، دو تکنسین اورژانس در شهرستان یاسوج، حین ارائه خدمات درمانی توسط همراهان یک بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، روز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، دو تکنسین اورژانس در شهرستان بویراحمد، در حین ارائه خدمات درمانی، توسط همراهان یک بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستان و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب گذشته ساعت ۲۳ طی تماس با اورژانس ۱۱۵ یاسوج، مبنی بر کمک به زن جوان که به علت مسمومیت با الکل دچار عوارض شده بود، بلافاصله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ پایگاه مادوان به محل حادثه اعزام شد.

جهانبخش وحدت نژاد با بیان اینکه شخص بیمار با خودرو سواری پژو پارس در حال حرکت بود، گفت: جنب زندان مرکزی پرسنل اورژانس ۱۱۵ به خودرو مذکور رسیدند و بلافاصله بر بالین بیمار حاضر شدند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط بیمار و بعد از انجام معاینات پزشکی اولیه توسط نیروهای اورژانس، تصمیم به انتقال بیمار گرفتند اما همراهان بیمار جهت انتقال شخص بیمار به مرکز درمانی همکاری نکرده و اصرار به درمان در آمبولانس داشتند.

وحدت نژاد افزود: با توجه به محدودیت‌های نیروهای اورژانس ۱۱۵ در درمان بیمار و یا مصدومین و طی راهنمایی‌های لازم به همراهان بیمار در خصوص انتقال فرد بیمار، در نهایت پرسنل اورژانس ۱۱۵ با مقاومت شدید همراهان بیمار مواجه و در نهایت منجر به ضرب و شتم دو نفر از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شد.

وحدت نژاد در پایان گفت: موضوع درگیری از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نزد مراجع قضایی در حال پیگیری است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید