خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  به دنبال درگیری با عوامل امر به معروف؛ سه شهروند در یک مهمانی خصوصی بازداشت شدند

به دنبال درگیری با عوامل امر به معروف؛ سه شهروند در یک مهمانی خصوصی بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – سه شهروند در شهرستان کاشان به دلیل شرکت در یک مهمانی خصوصی و به دنبال آن دخالت و درگیری ماموران ستاد امر به معروف و نهی از منکر با آن‌ها، بازداشت شدند. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، سه شهروند در شهرستان کاشان به دنبال دخالت و درگیری ماموران ستاد امر به معروف و نهی از منکر در یک مهمانی خصوصی، بازداشت شدند.

معاون اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان در این خصوص مدعی شد: در جریان یک مراسم پارتی و جشن تولد مختلط در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر کاشان، موضوع در دستور کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان قرار گرفت.

روح الله صنعتکار افزود: ماموران این نهاد با هماهنگی‌ با مقامات قضائی به محل مورد نظر مراجعه کردند و در نتیجه آن با صاحب خانه و برخی از افراد حاضر در این مهمانی درگیر شدند.

معاون اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان با اشاره به مصدومیت ماموران این ستاد به دنبال این درگیری تصریح کرد: افراد شرکت کننده در این مراسم شناسایی، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

در این گزارش به هویت شهروندان بازداشتی، اشاره‌ای نشده است.

کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید