خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  احضار عطا باباخانی به دادگاه انقلاب کرج

احضار عطا باباخانی به دادگاه انقلاب کرج

خبرگزاری هرانا – عطاباباخانی، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد تهران و حومه، طی ابلاغیه‌ای به شعبه یک دادگاه انقلاب کرج احضار شد. در این احضاریه از این شهروند خواسته شده که روز شنبه ۲۸ فروردین ماه، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در این دادسرا حاضر شود. گفته می شود احضار این شهروند در پی شدت گرفتن اعتراضات بازنشستگان کشور صورت گرفته است. آقای باباخانی بار دیگر در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه سال ۹۹، به ستاد خبری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز احضار شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، عطاباباخانی، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد تهران و حومه، طی ابلاغیه‌ای به شعبه یک دادگاه انقلاب کرج احضار شد.

بر اساس این گزارش، در این احضاریه از این شهروند خواسته شده که روز شنبه ۲۸ فروردین ماه، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در این دادسرا حاضر شود.

در این گزارش آمده است که احضار این شهروند در پی شدت گرفتن اعتراضات بازنشستگان در ماه‌های پایانی سال ۹۹ و فروردین ماه ۱۴۰۰ صورت گرفته است.

عطا باباخانی پیش از این نیز در تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه ۹۹، از بابت اتهام برهم زدن امنیت کشور به ستاد خبری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز احضار شد. این احضار در رابطه با پرونده ای که دادسرای انقلاب کرج از بابت اتهام مذکور برای وی گشوده بود صورت گرفت.

وی در تاریخ آذرماه ۱۳۹۸، به همراه ۱۵ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار و در تیرماه سال ۱۳۹۹، قرار منع تعقیب توسط شعبه دوم دادسرای امنیت اوین، برای آنها صادر شده بود.

آقای باباخانی راننده ی بازنشسته شرکت واحد، از اعضای فعال سندیکای کارگران شرکت است که همچنان در پیگیری حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشارکت دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید