خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران شهرداری سی سخت

معوقات مزدی کارگران شهرداری سی سخت

خبرگزاری هرانا – کارگران شهرداری سی‌سخت از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند. این کارگران ۹ ماه حقوق، عیدی و پاداش خود را دریافت نکرده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران شهرداری سی‌سخت از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند.

کارگران مجموعه شهرداری سی‌سخت که تعداد آن‌ها حدود ۸۰ نفر است، درباره طلب وصول نشده خود گفتند: مطالبات مزدی ما مربوط به ۹ ماه طلب مزدی و همچنین کارفرما به دلیل کمبود نقدینگی، عیدی و پاداش پایان سال ۹۹ را پرداخت نکرده است.

این کارگران از وضعیت معیشتی خود ابراز نارضایتی کردند و گفتند: متاسفانه بعد از سال‌ها خدمت در شهرداری سی‌سخت علارغم خسارت‌هایی که زلزله اخیر سی سخت به زندگی ما کارگران وارد کرده، از پرداخت به موقع حقوق و عیدی و سنوات محروم هستیم.

یکی از کارگران شاغل بخش خدمات شهرداری سی‌سخت با یادآوری اینکه بعداز وقوع زلزله تقریبا کار روزانه‌مان دو تا سه برابر شده است، افزود: حدودا ۸۰ کارگر خدماتی علارغم انجام کار روزانه و انجام کار بازسازی و جمع آوری آوار و خسارت‌های ناشی از زلزله که به واحد‌های مسکونی و زیر ساخت‌های شهر وارد شده، کمک می‌کنند.

وی با بیان اینکه هرکدام از ما به‌ صورت میانگین از صبح زود تا ساعت ۱۱ شب در شهر مشغول خدمت ‌رسانی به مردم و شهروندان هستیم، افزود: به نسبت قبل از زلزله هم اکنون کارمان دو تا سه برابر شده و شهرداری به دلیل مشکلات مالی امکان افزایش نیروی کار را ندارد.

این کارگر با بیان اینکه مسئولان باید به شهرداری و شهر زلزله‌ زده سی‌سخت کمک مالی کنند، در خاتمه گفت: شهردار و اعضای شورای شهر چندین مرتبه وعده پرداخت بخشی از مطالباتمان را با دریافت وام از بانک تا پایان سال ۹۹ داده بودند که متاسفانه تاکنون عملی نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید