خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  تجاوز به یک زن جوان در تهران

تجاوز به یک زن جوان در تهران

خبرگزاری هرانا – شامگاه جمعه ۱۳ فروردین، دو مرد در تهران با هدف سرقت به منزل شخصی یک زن ورود کرده و وی را مورد تجاوز قرار دادند. به دنبال شکایت این زن و تشکیل پرونده قضایی، پیگیری برای بازداشت این افراد ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰، دو مرد که با ورود به خانه ویلایی زن جوانی را مورد آزار و اذیت قرار دادند تحت تعقیب قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، ساعت ۵ صبح ۱۴ فروردین زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از ورود دو مرد ناشناس به خانه‌اش و آزار و اذیت آنها خبر داد.

وقتی کارآگاهان پلیس برای بررسی ماجرا به محل رفتند زن جوان گفت: من و همسرم وضع مالی خوبی داریم. همسرم روز سیزده فروردین برای انجام کاری مجبور شد تهران را ترک کند و من در خانه ویلایی مان در شمال تهران تنها بودم. غروب همان روز ناگهان صدایی از داخل حیاط به گوشم رسید و به‌ دنبال صدا به حیاط رفتم که با دو مرد جوان رو‌به‌رو شدم؛ در حالی که ترسیده و شوکه شده بودم شروع به فریاد زدن و درخواست کمک کردم اما کسی صدای مرا نشنید.

زن جوان ادامه داد: آنها با چاقو هایی که همراه داشتند مرا تهدید کردند و به زور به داخل خانه برده و مورد آزار و اذیت قرار دادند، بعد مرا در اتاقی حبس کردند و طلاها، دلارها و وسایل با ارزشی را که داخل خانه بود سرقت کردند. مردان ناشناس غروب ۱۳ فروردین بود که وارد ویلا شدند و تا ساعت ۴ صبح هم در خانه‌ام بودند؛ از ۴ صبح متوجه شدم که سر و صدایی نمی‌آید به سختی در اتاق را شکستم و خودم را نجات دادم.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید