خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰, 23rd of April 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ ساعت ۱۸:۳۴:۴۱

    خانه  > سایر گروهها  >  تهران؛ بازداشت دستکم ۱۳ شهروند در یک کافه رستوران

تهران؛ بازداشت دستکم ۱۳ شهروند در یک کافه رستوران

خبرگزاری هرانا – روز پنج شنبه ۱۲ فروردین ماه، نیروهای پلیس امنیت تهران ۱۳ دختر و پسر و مسئولان یک کافه در این شهر را بازداشت کرده و کافه رستوران نیز پلمب شده است. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز پنج شنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰، ۱۳ دختر و پسر به دلیل آنچه “خوشگذرانی و نوشیدن مشروبات الکلی” خوانده شده است، توسط نیروهای پلیس امنیت تهران، در کافه رستورانی در این شهر بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، ماموران پلیس امنیت تهران از چندی قبل به صورت نامحسوس فعالیت یک کافه رستوران در منطقه تهرانپارس که محلی برای سپری کردن اوقات فراغت جوانان بود را تحت نظر قرار دادند.

ماموران با تحقیقات میدانی پی بردند دختران و پسران شب ها برای “خوشگذرانی” به این کافه رستوران مراجعه می کنند که هماهنگی لازم برای بازداشت و پلمب این کافه رستوران با مقام قضایی صورت گرفت.

نیروهای پلیس امنیت عمومی تهران در ساعت ۱۰ شب پنج شنبه ۱۲ فروردین ماه، این کافه رستوران واقع در تهرانپارس را تحت محاصره قرار داده و ۱۳ دختر و پسر جوانی را که در حال خوردن “مشروبات الکلی” و کشیدن قلیان بودند، به همراه مسئولین کافه بازداشت کردند.

بنابر این گزارش، این کافه رستوران پلمب و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید