خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹, 23rd of April 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ساعت ۱۴:۱۴:۲۲

    خانه  > زندانیان, سایر گروهها  >  آزادی یک شهروند با تودیع قرار وثیقه / انتقال یک شهروند بازداشتی به زندان

آزادی یک شهروند با تودیع قرار وثیقه / انتقال یک شهروند بازداشتی به زندان

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۳ اسفندماه، شفیع شیخه شهروند اهل شهرستان اشنویه، با تودیع قرار وثیقه از زندان این شهر آزاد شد. آقای شیخه در بهمن‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت و پس از مدتی به یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه منتقل شد. بنابر خبری دیگر، طی روزهای اخیر صهیب بادروج، شهروند بازداشتی اهل شهرستان مریوان، پس از اتمام مراحل بازجویی از یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه به زندان مهاباد منتقل شد. آقای بادروج اواخر دی‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی در خوابگاه دانشگاه خوارزمی در کرج بازداشت و به ارومیه منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز شنبه ۲۳ اسفندماه، شفیع شیخه شهروند اهل شهرستان اشنویه، با تودیع قرار وثیقه از زندان اشنویه آزاد شد.

آقای شیخه در تاریخ ۱۱ بهمن‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از مدتی به یکی از بازداشتگاه های امنیتی در ارومیه منتقل شد.

شفیع شیخه، فرزند رحیم و اهل روستای “چشمه گل” از توابع شهرستان اشنویه است.

بنابر خبری دیگر، طی روزهای اخیر، صهیب بادروج شهروند بازداشتی اهل شهرستان مریوان پس از اتمام مراحل بازجویی از یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه به زندان مهاباد منتقل شد.

یک منبع مطلع در این خصوص گفت: برای آزادی آقای بادروج وثیقه ای سنگین در نظر گرفته شده و خانواده وی موفق به تأمین این قرار نشده‌اند.

این دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی در تاریخ ۲۰ دی‌ماه توسط نیروهای امنیتی در خوابگاه دانشگاه خوارزمی در کرج بازداشت و جهت بازجویی به یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه منتقل شده بود. بازداشت این شهروند در خوابگاه دانشگاه در حالی صورت گرفت که مطابق قانون ورود هرگونه نیروی نظامی و امنیتی به دانشگاه ممنوع است.

تاکنون از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه این شهروندان اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید