خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ساعت ۲۰:۴۲:۱۷

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک پاکبان در شیراز

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک پاکبان در شیراز

خبرگزاری هرانا – طی روزهای اخیر، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک پاکبان در شیراز طی حادثه‌ای دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، طی روزهای گذشته، یک پاکبان به دلیل بی‌احتیاطی یک خودرو رانا در شیراز دچار حادثه شد.

مسئول امور ایمنی و بهداشت حرفه ای سازمان پسماند شهرداری شیراز در این خصوص اظهار داشت: یک ماشین رانا با سرعت بالا از پشت به ماشین جمع آوری زباله و پاکبان ما برخورد کرد که بلافاصله خودرو مذکور متوقف شد و کارهای قانونی درحال انجام است.

امید جابری ادامه داد: با توجه به آموزش هایی که به پاکبانان داده ایم، به سرعت کارهای اولیه را نجام داده تا پلیس و اورژانس به محل حادثه رسیده و پاکبان مصدوم را به بیمارستان شهید رجایی منتقل کردند.

این مقام مسئول با اشاره به ارتباط مداوم با پزشک معالج و مدیر بیمارستان رجایی برای بهبود هرچه زودتر پاکبان حادثه دیده گفت: در آن حادثه مچ هر دو پای فرد شکسته که عمل جراحی لازم بر روی آن انجام شده و وی در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید