خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران در پنج واحد صنفی

معوقات مزدی کارگران در پنج واحد صنفی

خبرگزاری هرانا – کارکنان شهرداری سنخواست در استان خراسان شمالی، خواستار دریافت حقوق عقب مانده خود شدند. همچنین جمعی از کارگران پیمانکاری راه‌آهن هرمزگان از عدم پرداخت عیدی و دستمزد خود خبر دادند. از سوی دیگر رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از عدم پرداخت مطالبات مزدی نیروهای پیمانکاری سازمان ورزش، مترو و برج میلاد خبر داد و همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت قراردادهای آنها شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارکنان شهرداری سنخواست در استان خراسان شمالی، خواستار پیگیری برای دریافت حقوق عقب مانده خود شدند.

بر اساس این گزارش، یکی از کارکنان شهرداری از عدم پرداخت ۱۰ ماه مطالبات مزدی خبر داد و گفت: زمانی که درخواست حقوق عقب افتاده خود را میکنیم، به اخراج شدن تهدید می شویم.

معوقات مزدی کارگران پیمانکاری راه‌آهن هرمزگان

به گزارش ایلنا، جمعی از کارگران پیمانکاری راه‌آهن هرمزگان از عدم پرداخت عیدی و دستمزد مربوط به نیمه دوم آذر و نیمی از دی ماه خود خبر دادند.

بر اساس این گزارش، یکی از کارگران با تایید عدم پرداختِ عیدی خود و همکارانش گفت: برای پرداخت عیدی کارگران فرصت زیادی باقی نیست.

او با بیان اینکه دستمزد مربوط به نیمه دوم آذر و نیمی از دی ماه خود را روز (۵اسفند) با تاخیر دریافت کرده‌ایم افزود: حقوق نیمه دوم دی و حقوق کامل بهمن و اسفند بهمن ماه کارگران هنوز پرداخت نشده و دلیل تاخیر آن کمبود منابع مالی اعلام می‌شود.

معوقات مزدی نیروهای پیمانکاری سازمان ورزش، مترو و برج میلاد

به گزارش همشهری آنلاین، رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از عدم پرداخت مطالبات مزدی نیروهای پیمانکاری سازمان ورزش، مترو و برج میلاد خبر داد.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در انتقاد از بی‌توجهی به بخشنامه بهسازی وضعیت قرارداد نیروهای حجمی، در تذکری کتبی به رئیس شورای شهر تهران، خواستار پرداخت حقوق معوق نیروهای پیمانکاری سازمان ورزش، مترو و برج میلاد و وضعیت قرارداد آنها شد.

افشین حبیب‌زاده گفت: به بهانه این که قرار است تمامی نیروهای انتظامات سازمان‌های تابعه شهرداری نظیر سازمان ورزش و سازمان پسماند در یگان حفاظت شهرداری تجمیع گردند از قرارداد مستقیم خارج و به قرارداد نیروهای حجمی تبدیل شدند. این امر موجب شد برخی نیروهایی که حداقل ۱۵ سال سابقه همکاری با شهرداری تهران را دارند، در دریافت حقوق و مزایا با مشکل مواجه شده و به دلیل اینکه قرارداد آنها هر سه ماه یکبار تمدید می شود، دغدغه امنیت شغلی نیز پیدا کنند.

.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید