خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران آبدار در چهار محال بختیاری

معوقات مزدی کارگران آبدار در چهار محال بختیاری

خبرگزاری هرانا – کارگران آبدار در استان چهار محال بختیاری از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند. این کارگران ۱۷ ماه مطالبات مزدی معوقه دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران آبدار در استان چهار محال بختیاری از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند.

منابع خبری کارگری در استان چهارمحال بختیاری با اشاره به اینکه، کارگران آبدار استان که در بخش‌های مختلف در نگهداری تاسیسات آبرسانی تحت مسئولیت پیمانکار فعالیت دارند، حدود ۱۷ ماه دستمزد و سایر مزایا را از کارفرمای خود طلبکارند، گفتند: به غیر از معوقات مزدی، دست کم سه ماه است که حق بیمه کارگران آبدار چهار محال بختیاری به سازمان تامین اجتماعی واریز نشده است و کارگران نگرانند که در آستانه سال نو، کارفرما بخشی از مطالبات معوقه و عیدی آن‌ها را نپردازد.

کارگران با بیان اینکه، تامین نشدن منابع مالی پیمانکاران باعث شده، کارگران آبدار بعد از ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه کار هنوز وضعیت شغلی، حقوقی و بیمه‌ای مشخصی نداشته باشند، افزودند: در حالی به پرداخت معوقات مزدی ما کارگران آبدار بی‌توجهی می‌شود که در شرایط بد اقتصاد فعلی که همه چیز بیش از اندازه گران شده و ما در حال تجربه کردن شرایط بد معیشتی هستیم.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید