خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز سه شنبه ۵ اسفندماه، جمعی از کارکنان قطار شهری اهواز مقابل درب ورودی ساختمان شهرداری این شهر، تعدادی از مربیان پیش‌دبستانی ایذه مقابل دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی شهر خود، جمعی از مردم معترض شهرستان سراوان واقع در استان سیستان و بلوچستان مقابل فرمانداری این شهر و جمعی از کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه مقابل درب ورودی ساختمان مدیریت اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ما خوزستان، امروز سه شنبه ۵ اسفندماه، جمعی از کارکنان قطار شهری اهواز، در مقابل درب ورودی ساختمان شهرداری این شهر، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

معترضان علت اجتماع خود را اعتراض به مطالبه ۱۰۰ روز حق بیمه پرداخت نشده خود، عنوان کردند.

تجمع مربیان پیش‌دبستانی شهرستان ایذه

به نقل از عصر جنوب، امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹، مربیان پیش‌دبستانی شهرستان ایذه، در پی بی توجهی مسئولان این شهرستان به خواسته‌های شغلی آنها، در مقابل دفتر نماینده مجلس شهرستان ایذه، برای سومین روز، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این مربیان می‌گویند: تا زمانی که یک نفر در شهرستان پیدا نشود به حرف ما گوش کند و مطالبات ما را پیگیری کند، کوتاه بیا نیستیم.

روز گذشته ۴ اسفند ماه نیز مربیان پیش‌دبستانی شهرستان ایذه، در مقابل دفتر نماینده مجلس شهرستان ایذه، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه

به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته ۴ اسفند ماه ۹۹، جمعی از کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در اعتراض به نحوه صدور قرار دادها و عدم پرداخت ما به التفاوت مصوب سالانه خود، در مقابل درب ورودی ساختمان اداری مدیریت اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

همچنین کارکنان معترض در نامه‌ای خطاب به قاسم عسکری نسب، نسبت به نحوه قراردادها و حکم های بسته نشده سال گذشته، اعتراض کردند.

تجمع مردم سراوان مقابل فرمانداری

به گزارش کمپین فعالین بلوچ، امروز سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹، گروهی از شهروندان در شهرستان سراوان در اعتراض به کشته و زخمی شدن تعدادی از سوختبران در تجمع روز گذشته،‌ در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان دست به تجمع زدند.

بر اساس ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی، تجمع اعتراضی این افراد با ورود نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد و نیروهای مذکور به سمت شهروندان اقدام به تیراندازی (گلوله های ساچمه ای) و پرتاب گاز اشک آور کردند. همچنین گفته‌ها از قطع شدن اینترنت در سراوان حکایت دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید