خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران مجتمع تجاری کنزالمال

معوقات مزدی کارگران مجتمع تجاری کنزالمال

خبرگزاری هرانا – کارگران مجتمع تجاری کنزالمال منطقه آزاد اروند، از معوقات مزدی و بیمه‌ای خود خبر دادند. بنابر گفته این کارگران، سه تا چهار ماه مطالبات مزدی معوقه دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران مجتمع تجاری کنزالمال منطقه آزاد اروند، از معوقات مزدی و بیمه‌ای خود خبر دادند.

به گفته تعدادی از کارگران مجتمع تجاری، بنا بر دستور فرمانداری ویژه خرمشهر، این مجتمع تجاری به دلیل‌ عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا موقتا تعطیل شده افزودند: ماه‌هاست منتظر پرداخت سه تا چهار ماه مطالبات معوقه خود هستیم. شرایط اقتصادی سخت است و این تأخیر در پرداخت حقوق‌ها بیشتر ما را تحت فشار روحی و جسمی قرار می‌دهد.

همچنین کارگران درباره سایر مطالبات صنفی خود تصریح کردند: رفع مشکلات بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی، پرداخت برخی مزایای قانونی و عرفی بخش دیگری از مطالبات کارگران کنزالمال است که هنوز به صورت کامل انجام نشده و این مسئله امروز باعث ایجاد گرفتاری‌هایی برای کارگران شده است.

این کارگران همچنین با انتقاد از اجرا نشدن قانون کار برای کارگران این واحد تجاری در پایان گفتند: سالهاست که کارگران بخش حراست مجتمع کنزالمال پیگیر وضعیت شغلی و مزدی خود هستند اما هیچ مسئولی پاسخی به ما نداده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید