خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی و بیمه‌ای کارگران شهرداری الوند

معوقات مزدی و بیمه‌ای کارگران شهرداری الوند

خبرگزاری هرانا –  کارگران خدماتی شهرداری الوند در استان قزوین، از معوقات مزدی و بیمه‌ای خود خبر دادند. بنابر گفته این کارگران، از آبان ماه سال جاری مدیریت شهرداری الوند، حق بیمه کارگران را به صورت ۱۰۰ درصدی پرداخت نکرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، منابع کارگری در شهرداری الوند از خودداری اداره تامین اجتماعی شهرک صنعتی البرز از دریافت لیست بیمه‌ای حدود ۸۰ کارگر این واحد خدماتی از ابتدای آبان ماه سال جاری انتقاد کردند.

 کارگران در این خصوص گفتند: از آبان ماه سال جاری مدیریت شهرداری الوند، توان پرداخت حق بیمه کارگران را به صورت ۱۰۰ درصدی ندارد. این در حالیست که با وجود رسانه‌ای کردن مشکلات مزدی و بیمه‌ای‌ خود هیچ یک از مسئولان استانی و شهرستانی نسبت به مشکلاتمان واکنش نشان نمی‌دهند.

یکی از کارگران این واحد، با بیان اینکه وظیفه اداره بازرسی تامین اجتماعی است که نظارت خود را بر واحدها در پرداخت حق بیمه کارگران بیشتر کند، اظهار داشت: در حال حاضر کارگران بخش خدماتی شهرداری الوند از خدمات بیمه تامین اجتماعی برخوردار نیستند و در این خصوص دچار مشکل شده‌اند.

این کارگر گفت: هم اکنون منتظر وصول مطالبات مزدی و بیمه‌ای خود با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی هستیم تا بخشی از مشکلات‌مان برطرف شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید