خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت دو کارگر در بجستان

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت دو کارگر در بجستان

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۲ کارگر در بجستان طی حادثه ای دچار مصدومیت شدند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۹، دو کارگر در شهرستان بجستان در پی ریزش معدن مصدوم شدند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در استان خراسان رضوی در خصوص این حادثه گفت: در پی گزارش سقوط آوار در معدن روستای آهنگ شهرستان بجستان ۲ گروه اورژانس زمینی از پایگاه‌های اورژانس بجستان و زین آباد به محل حادثه اعزام و اقدامات درمانی اولیه انجام دادند.

امین زمانی افزود: یک نفر از مصدومین این حادثه کارگر ۱۹ ساله ای بود که به شدت آسیب دیده و نیاز به اقدامات تخصصی داشت. این کارگر با بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی منتقل شد.

وی ادامه داد: مصدوم دوم این حادثه نیز که یک کارگر ۴۵ ساله با ترومای سر و اندام تحتانی بود بعد از برگشت بالگرد تحویل اورژانس هوایی شد و به بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتقال یافت.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: حال عمومی هر دو مصدوم مساعد گزارش شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید