خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز دوشنبه ۲۷ بهمن، شماری از کارگران شرکت تهران جنوب در در بندرمجیدیه ماهشهر، جمعی از کارگران هپکو در مسیر راه آهن اراک، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهرستان گچساران و تعدادی از کشاورزان شرق اصفهان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر جنوب، امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۹، شماری از کارگران شرکت تهران جنوب در پروژه انبارصادراتی پالایشگاه بیدبلند در بندرمجیدیه ماهشهر، برای دومین بار در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارگران معترض، اعتراض خود را در خصوص اخراج ۲۵ تن از همکارانشان عنوان کردند.

اخراج کارگران بومی در حالی اتفاق افتاده که کارگران بسیاری از سایر نقاط کشور در این شرکت مشغول به کار هستند اما در پی تصمیم مدیران این مجموعه، فقط نیروهای بومی اخراج شده اند.

پیشتر نیز در تاریخ، شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۹، کارگران شرکت تهران جنوب فعال در پروژه بندر مجیدیه ماهشهر در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل درب این شرکت، دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کارگران هپکو در مسیر راه آهن اراک

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه ۹۹، شماری از کارگران هپکو در اعتراض به مشکلات و مطالبات خود در مسیر راه آهن اراک، تجمع کردند.

کارگران هپکو با تاکید بر ضرورت حل مساله بدهی‌ها؛ می‌گویند: بخشی از پرسنل حقوق برج ۹ را دریافت نکرده‌اند و تمامی پرسنل از برج ۱۰ حقوق نگرفتن؛ آن هم حقوق پایه بدون مزایا با تورم سرسام‌آور فعلی.

پیشتر نیز در تاریخ، شنبه ۱۸ بهمن ماه ۹۹، کارگران هپکو، به نمایندگی از جانب دیگر همکارانشان، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات خود، در مقابل ساختمان تامین اجتماعی و وزارت کار واقع در تهران، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 

تجمع متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش بلبل دنا، امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، شماری از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهرستان گچساران، در اعتراض به روند پرداخت ها، هزینه ها و مشکلات این طرح، در گچساران تجمع کردند.

معترضان اهم علت اجتماع خود را نامشخص بودن هزینه ساخت و غیر واقعی، عدم فاصله زمانی در پرداخت اقساط پیش پرداخت، عنوان کرده و خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

تجمع کشاورزان شرق اصفهان

به گزارش اتحادیه کارگران ایران، روز دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹، تعدادی از کشاورزان معترض شرق اصفهان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

بر اساس این گزارش، ماموران نیروی انتظامی با تعدادی از کشاورزان معترض شرق اصفهان درگیر شدند.

ویدوهایی از این درگیری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آنها کشاورزان می‌گویند ماموران انتظامی به سوی آن‌ها گاز اشک آور شلیک کرده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید