خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مرگ مهرداد طالشی در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران

مرگ مهرداد طالشی در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران

خبرگزاری هرانا – چندی پیش یک جوان به نام مهرداد طالشی در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران جان خود را از دست داد. رسانه های محلی علت مرگ این شهروند را ضرب و شتم وی عنوان کردند. با این حال به گفته بازپرس ویژه قتل، جسد آقای طالشی برای تحقیق به پزشکی قانونی منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، اواسط بهمن‌ماه، مهرداد طالشی شهروند اهل شهرستان دیواندره، در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران جان خود را از دست داد.

در این گزارش آمده است، به دنبال مرگ این جوان ۲۱ ساله محمد وهابی بازپرس ویژه قتل شعبه ۲ دادسرای امور جنایی تهران، دستور تحقیقات ویژه را صادر کرد و جسد مهرداد طالشی که در بازداشتگاه پلیس به کام مرگ فرو رفته بود برای تحقیق به پزشکی قانونی منتقل شد.

بر اساس این گزارش، آقای طالشی همراه دوستش به خاطر همراه داشتن مواد مخدر بازداشت و در بازداشتگاه اداره پلیس آگاهی تهران بود که به دنبال وخیم شدن حال عمومی اش قبل از انتقال به بیمارستان جان باخت.

این در حالی است که رسانه های محلی روز دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، علت مرگ مهرداد طالشی، ۲۱ ساله و شهروند اهل دیواندره را ضرب و شتم در آگاهی شاپور واقع در تهران عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید