خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت متهم به آزار جنسی یک زن در تهران

بازداشت متهم به آزار جنسی یک زن در تهران

خبرگزاری هرانا – مردی که متهم است در بهشت زهرا به زنی تجاوز کرده، بازداشت و توسط دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دیدبان ایران، یک متهم به آزار جنسی یک زن در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده با شکایت زن ۴۰ ساله ای به نام شهلا آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود در تشریح شکایتش گفت: “سالهاست از همسرم جدا شده ام و به تنهایی همراه دختر ۹ ساله ام زندگی می کنم . چند ماه قبل مادرم فوت شد و به همین خاطر من هر هفته پنج شنبه ها صبح زود بر سر مزار مادرم می رفتم. آخرین بار بر سر مزار مادرم رفته بودم که با سه مرد جوان روبه‌رو شدم. صبح زود و قبرستان خلوت بود که یکی از آنها یکباره به سمتم حمله کرده و مرا آزار داد. همدستانش نیز او را نگاه می کردند”.

با اطلاعاتی که شهلا به ماموران پلیس داد، امید ۳۳ ساله بازداشت و توسط شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

در ابتدای جلسه شهلا درخواست اشد مجازات را مطرح کرد و گفت: من صبح زود به سر مزار مادرم رفته بودم که امید به سمتم آمد و درباره علت فوت مادرم از من سوال کرد. چون حالم خوب نبود و به شدت گریه می کردم  او پاکت آبمیوه ای به من داد که گمان می‌کنم حاوی مشروبات الکلی بود. بعد از خوردن آبمیوه امید یکباره به سمتم حمله ور شد و مرا آزار داد.

در ادامه متهم گفت: “من شهلا را از چند سال قبل می شناختم. ما چندین سال قبل و هنگامی که شهلا به تازگی از همسرش جدا شده بود با هم آشنا شدیم. من قصد ازدواج با او را داشتم اما او به من خیانت کرد. به همین خاطر رابطه ام را با او تمام کردم. در این مدت مادرم فوت شد و من به افسردگی مبتلا شدم. چند ماهی بود معتاد شده بودم که با کمک خانواده ام به کمپ ترک اعتیاد رفتم و مواد مخدر را کنار گذاشتم. به تازگی با دختر جوانی که خانواده ام او را برای ازدواج به من معرفی کرده بودند آشنا شدم و می خواستم زندگی ام را سروسامان بدهم که شهلا چنین شکایتی را علیه من مطرح کرد”.

متهم ادامه داد: “من بعد از فوت مادرم هر روز قبل از طلوع خورشید به قبرستان رفته و سپس از آنجا به محل کارم می رفتم. حتی نگهبان های قبرستان هم مرا می شناسند. آن روز هم به همراه دوستم و برادرم بر سر مزار مادرم رفته بودم که با شهلا روبرو شدم و با او صحبت کردم. اما صبح روز بعد او چنین شکایتی را علیه من مطرح کرد. من بی‌گناه هستم و شهلا برای اینکه زندگی مرا خراب و یا مجبور کند تا رابطه ام را با او شروع کنم چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است”.

در پایان قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید