خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت متهم به آزار جنسی یک زن در تهران

بازداشت متهم به آزار جنسی یک زن در تهران

خبرگزاری هرانا – مردی در تهران که متهم است زن جوانی را مورد تجاوز قرار داده بازداشت و بدنبال تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به دادگاه، روانه زندان شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک متهم به تجاوز در تهران بازداشت شد۔

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در این خصوص گفت: ۲۳ آذر ماه زن ۳۰ ساله ای به نام لیلا پس از ارائه شکوائیه متشکله در دادگاه کیفری یک استان تهران به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و اظهار داشت که ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه ۲۱ آذر ماه از شهرری به مقصد باقرشهر سوار بر خودروی تیبا عبوری شدم، در بین راه راننده با تغییر ناگهانی مسیر و با تهدید چاقو، من را به بیابان های اطراف کهریزک برده و مرا مورد تجاوز قرار داد و در همان محل رهایم کرد۔

حیدر گودرزی ابراز داشت: شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و اولین مظنون شناسایی شد. تصاویر متهم استخراج و معلوم شد نامبرده دارای یک دستگاه خودروی تیبا است و تصویر متهم مورد شناسایی زن جوان قرارگرفت.

وی تصریح کرد: پس از انعکاس موضوع به مرجع قضایی، دستور دستگیری متهم اخذ و ۱۴ دی ماه وی در یک عملیات پلیسی در منطقه شورآباد کهریزک بازداشت شد.

گودرزی افزود: در بازجویی ها ابتدا متهم موضوعات مطروحه را انکار کرد، اما با توجه به قرائن و مستندات موجود، لب به اعتراف گشوده و به آزار و اذیت زن جوان اعتراف کرد۔

متهم نهایتا با تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به دادگاه، روانه زندان شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید