خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، شماری از کامیونداران شادگان در مقابل درب ورودی شرکت صنایع فولاد در این شهر و جمعی از اهالی روستای سیل زده “تخت آب” پلدختر در مقابل ساختمان بنیاد مسکن این شهرستان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۲۰ بهمن‌ماه ۹۹، شماری از کامیونداران شادگان، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل درب ورودی شرکت صنایع فولاد در این شهر، دست به اعتصاب و تجمع زدند.

این افراد اعتراض خود را در خصوص واگذاری کار و حمل و نقل بار صنایع فولاد شهر فلاحیه به عده ای غیربومى عنوان کردند و این امر را مسبب نقض قوانین راهداری و انجمن رانندگان دانستند.

تجمع اهالی روستای “تخت آب” پلدختر

به گزارش هرانا، روز سه شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ۹۹، جمعی از اهالی روستای سیل زده “تخت آب” پلدختر، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان بنیاد مسکن این شهرستان، تجمعات اعتراضی برگزار کردند.

تجمع کنندگان علت اعتراضات خود را روند بسیار کند ساخت خانه‌هایشان و مقاوم سازی آنها عنوان کردند.

بر اساس این گزارش، اگر به این معضل روستاییان توجه نشود، معترضین در روزهای آتی بابت حق خواهی و مطالبه‌ی خواسته‌هایشان مجددا دست به تجمعاتی اعتراضی خواهند زد.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید