خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت متهم به آزار جنسی یک دختر کم توان ذهنی در تهران

بازداشت متهم به آزار جنسی یک دختر کم توان ذهنی در تهران

خبرگزاری هرانا – مردی در تهران که متهم به آزار جنسی یک دختر جوان است، توسط ماموران پلیس دستگیر شد. این فرد متهم است که یک دختر کم توان ذهنی را به ویلایی در چالوس برده و او را مورد آزار جنسی قرار داده است. پرونده برای ادامه تحقیقات به دادسرای یکی از شهرهای شمال کشور ارجاع داده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مردی در تهران که متهم به تجاوز به یک دختر جوان است، توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، مردی جوان که نگران گم شدن دخترکم توان ذهنی ۲۱ ساله اش بود به اداره پلیس در یکی از شهرهای شمالی کشور رفت و از ماموران خواست تا ردی از سمانه پیدا کنند.

ماموران در تحقیق از پدر سمانه پی بردند که یکی از کارمندان کارگاه صنعتی وی از همان روز ناپدید شده و هیچ کسی خبری از او ندارد.

تیم پلیسی به سراغ خانواده مرد جوان رفتند و همسر وی ادعا کرد که عرشیا مثل همیشه برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شده اما دیگر خبری از او نداریم.

با گذشت یک هفته از ناپدید شدن دختر جوان، یکی از بستگانش در تهران با خانواده وی تماس گرفتند و گفتند که دخترشان به خانه آنها مراجعه کرده است.

سمانه ۲۱ ساله ادعا کرد که در این مدت با عرشیا بوده و او پس از یک هفته زندگی در یک خانه ویلایی، وی را به جلوی در این خانه رسانده و فرار کرده است.

در ادامه تحقیقات، متهم به تجاوز در خانه یکی از دوستانش در جنوب تهران دستگیر شد.

متهم به ماموران گفت: سالهاست که با خانواده سمانه رفت و آمد دارم و در کارگاه پدرش کار می کنم، نمی دانم چطور شد که مرتکب این عمل شدم.

وی افزود: هفته گذشته به جلوی در خانه پدر سمانه رفتم و دختر جوان را به بهانه اینکه به خانه خاله اش برسانم سوار بر خودرو کردم، اما به شهر چالوس رفتم و یک ویلا اجاره و نقشه ای که در ذهن داشتم را اجرا کردم.

متهم ادامه داد: چون می دانستم سمانه از بیماری کم توانی ذهنی رنج می برد، فکر می کردم از اتفاقاتی که در این یک هفته برای او رقم خورده چیزی به خاطر نمی سپارد و همه فکر می کنند سمانه خودش از شمال به تهران آمده و کسی متوجه کار من نمی شود. پشیمانم و نمی دانم چطور دست به این کار زدم.

بنا به این گزارش، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران پس از اعترافات متهم، او را در اختیار ماموران پلیس محل ربوده شدن دختر جوان که در یکی از شهرهای شمالی است قرار داد و ادامه تحقیقات به دادسرای همان شهر ارجاع داده شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید