خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران آبدار در چهار محال بختیاری

معوقات مزدی کارگران آبدار در چهار محال بختیاری

خبرگزاری هرانا – کارگران آبدار در استان چهار محال بختیاری از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند. این کارگران حدود ۱۰ تا ۱۵ ماه مطالبات مزدی معوقه دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، کارگران آبدار در استان چهار محال بختیاری از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند.

به گفته کارگران، آنان حدود ۱۰ تا ۱۵ ماه دستمزد و سایر مزایا را از کارفرمای خود طلبکارند و به دلیل تاخیر ۱۰ تا ۱۵ ماهه مطالبات خود در “وضعیت بد معیشتی” قرار گرفته‌اند. عدم پرداخت دستمزد کارگران در حالیست که در انتقاد به بی‌توجهی مسئولان شهرستانی در پیگیری مطالباتمان چندین بار تجمع کردیم.

یکی از آبداران در تشریح مشکلات پیش آمده، گفت: بعد از ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه کار هنوز وضعیت شغلی، حقوقی و بیمه‌ای مشخصی نداریم.

او افزود: در حالی مطالبات‌مان با تاخیر پرداخت می‌شود که در شرایط بد اقتصاد فعلی که همه چیز بیش از اندازه گران شده، ما در حال تجربه کردن شرایط بد معیشتی هستیم اما مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان هیچ واکنشی نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت مطالبات‌مان، پرداخت حقوق، بیمه و مشخص شدن وضعیت قراردادهایمان نشان نمی‌دهند.

این کارگر در خاتمه تصریح کرد: مسئولان استانی قول داده‌اند جلسه‌ای در خصوص مطالبات‌مان با مدیران آب و فاضلاب و اداره کار استان برگزار کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید