خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت یک ماساژور در بیرجند

بازداشت یک ماساژور در بیرجند

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از بازداشت یک ماساژور در بیرجند به دلیل آنچه “تبلیغ ماساژ برای جنس مخالف” عنوان کرده، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی، از بازداشت یک ماساژور در بیرجند خبر داد.

علی محمدپور دلیل بازداشت این فرد را “تبلیغ ماساژ برای جنس مخالف” در شبکه اجتماعی عنوان کرد و مدعی شد: “این فرد دارای چندین صفحه در شبکه‌های اجتماعی بوده که با ارائه اطلاعات دروغین در حوزه ماساژ در پی رسیدن به اهداف غیراخلاقی خود بوده است.”

در این گزارش به هویت شهروند بازداشت شده اشاره ای نشده است.

تحمیل سبک زندگی و مبارزه با آنچه “سبک غربی” زندگی خوانده می شود از نخستین سال های عمر حکومت جمهوری اسلامی در ایران محل کشمکش بین شهروندان و حکومت بوده است.

این تحمیل شیوه در حالی است که اعلامیه جهانی حقوق بشر در ماده ۳ چنین بیان می کند: هر فردی حق زندگی، آزادی و امنیت شخصی دارد و در اصل ۱۲ نیز آمده نباید در زندگی خصوصی، امور خانوادگی، اقامتگاه یا مکاتبات هیچ‌کس مداخله‌های خودسرانه صورت گیرد یا به شرافت و آبرو و شهرت کسی حمله شود. در برابر چنین مداخله‌هایی برخورداری از حمایت قانون حق هر شخصی است.

با این حال ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید