خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز جمعه ۱۰ بهمن‌ماه، شماری از مالباختگان شرکت شهرخودرو مقابل هتل آسمان اصفهان، گروهی از شهروندان ساکن ایرانشهر در مصلای اهل سنت این شهر و جمعی از کامیون داران و رانندگان چابهار در این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹، شماری از مالباختگان شرکت شهرخودرو در اصفهان، با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل هتل آسمان، محل استقرار تیم فوتبال شهرخودرو، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

آنها دلیل تجمع خود را اعتراض به عدم تحویل خودروهای خود پس از گذشت سه سال، عنوان کردند.

تجمع شماری از شهروندان در ایرانشهر

به گزارش کمپین فعالین بلوچ، امروز جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹، گروهی از شهروندان ساکن ایرانشهر در محل مصلای اهل سنت ایرانشهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

علت اجتماع این افراد اعتراض به تخریب مصلای اهل سنت ایرانشهر عنوان شده است.

در این گزارش آمده است، مصلای اهل سنت این شهر بامداد روز شنبه ۴ بهمن ماه، با حکم مصطفی محامی نماینده علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی، در استان سیستان و بلوچستان و با همکاری شورای تامین و نیروهای مسلح تخریب شده است.

تخریب این مسجد واکنش‌های متعددی را در پی داشته است.

تجمع کامیون داران و رانندگان چابهار

به گزارش رسانک، روز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹، جمعی از کامیون داران و رانندگان چابهار در اعتراض به قطع سهمیه سوخت کامیون های خود در این شهر تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، در پی قطع سهمیه سوخت ماشین‌های سنگین در شهرهای بلوچستان، صدها نفر بیکار شده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید