خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک کارگر در مهاباد

فقدان ایمنی کار؛ مرگ یک کارگر در مهاباد

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۴ بهمن، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در شهرستان مهاباد بر اثر آتشسوزی جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل صداوسیما، دیروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹، یک نگهبان در شهرستان مهاباد بر اثر حادثه آتشسوزی جان خود را از دست داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: “آتش سوزی در چادر نگهبانی، جان یک شهروند مهابادی را گرفت”.

رحمان احمدی افزود: “نیمه شب گذشته بر اثر آتش سوزی در چادری در ساختمانی نیمه کاره، یک فرد مسن در آتش سوخت و جان خود را از دست داد”.

وی ادامه داد: “این حادثه در یکی از ساختمانهای نیمه کاره در منطقه آزادگان این شهر رخ داد که بر اثر آن، طبق گفته شاهدان فردی بیش از ۷۰ ساله که برای گرم نگه داشتن خود، در چادر نگهبانی از بخاری برقی استفاده کرده بود جان خود را از دست داد”.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد عنوان کرد: “علت حادثه در دست بررسی است اما پیش بینی می شود، اتصال برق علت بروز این حادثه باشد”.

وی افزود: “بدلیل متروکه بودن محل حادثه در ساختمان نیمه کاره، شهروندان با تأخیر از حادثه خبردار شدند و فرد سالمند نیز بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید