خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران پتروشیمی ایلام

معوقات مزدی کارگران پتروشیمی ایلام

خبرگزاری هرانا – کارگران شاغل پتروشیمی ایلام که زیر نظر پیمانکار مشغول به کار هستند، از عدم پرداخت مطالبات مزدی چهار ماهه خود خبر دادند. این کارگران می گویند که علاوه بر این، به دلیل روزمزدی بودن قراردادهایشان، امنیت شغلی ندارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، پرداخت حقوق کارگران یک شرکت پیمانکاری در پتروشیمی ایلام، به دلیل آنچه «کمبود منابع مالی» ذکر می‌شود طی چهارماه اخیر به تعویق افتاده است.

این کارگران که تحت مسئولیت یک شرکت پیمانکار به صورت روزمزدی به کارهای ساخت پتروشیمی ایلام مشغول‌اند، بابت مطالبات خود معادل چهار ماه دستمزد معوقه طلب دارند.

به گفته کارگران شاغل در پتروشیمی ایلام؛ کارگران مذکور در پیگیری مطالبات خود هر چند وقت یکبار در مقابل شرکت و نهادهای مختلف دولتی دست به اعتراض صنفی می‌زنند که آخرین بار چند روز پیش مقابل ساختمان استانداری انجام شد.

کارگران مورد نظر که به صورت قرارداد روزمزدی مشغول کارند، با بیان اینکه مهم‌ترین عامل این وقفه چهار ماهه کمبود نقدینگی و نبود منابع مالی از سوی شرکت پیمانکار است، در ادامه درباره وضعیت شغلی خود گفتند: “به دلیل روزمزدی بودن قراردادهایمان در این واحد پتروشیمی همیشه نگران از دست دادن شغل خود هستیم.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید