خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۲۹ دی، گروهی از معلمان در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، جمعی از صیادان اروندکنار مقابل فرمانداری آبادان، عده ای از متقاضیان مسکن مهر نفت اهواز در مقابل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، تعدادی از سهامداران بانک مهر اقتصاد در مقابل ساختمان قوه قضائیه، شماری از سهامداران زیان دیده بازار بورس در مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار، جمعی از متقاضیان مسکن مهر در مقابل ساختمان اداره راه و شهرسازی خرمشهر و گروهی از آبداران شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در مقابل ساختمان مجلس، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، گروهی از معلمان در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی دست به تجمع اعتراضی زدند.

این معلمان که به تازگی استخدام شده اند، رتبه بندی معلم ها را تبعیض آمیز دانسته و خواستار همسان سازی حقوق شدند.

تجمع آبداران کهگیلویه و بویراحمد در مقابل مجلس

به گزارش تسنیم، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، گروهی از آبداران شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد، در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع اعتراضی برپا کردند.

معترضان علت اجتماع خود را اعتراض به عدم پرداخت ۶ ماه حقوق، بیمه و نداشتن قرارداد همکاری، عنوان کردند.

مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در جمع آبداران حضور یافت و بعد از شنیدن خواسته آنان مدعی شد: “در ماه‌های اخیر در زمینه رفع مشکل آبداران با وزیر نیرو مکاتبه کرده‌ایم ولی هنوز پاسخ قانع کننده دریافت نشده است.”

تجمع صیادان اروندکناری

به گزارش صدا و سیما، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، جمعی از صیادان اروندکنار که نسبت به جلوگیری فعالیت قایق‌ها و لنج‌های صیادی در آب‌های بهمنشیر اعتراض دارند مقابل فرمانداری آبادان تجمع کردند.

صیادان می‌گویند: “مدتی است در پی مصوبه ممنوعیت صید ترال، ماموران واحد آبزیان شیلات از فعالیت همه قایق‌ها و لنج‌های صیادی در آب‌های بهمنشیر جلوگیری می‌کنند و این در حالیست که فقط لنج یا قایق متخلف باید متوقف شود.”

پیشتر هم نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در این باره گفته بود: “صید ترال باعث از بین رفتن ذخایر آبزیان می‌شود و صدمات زیادی را به محیط زیست منطقه وارد می‌کند.”

محفوظی با بیان اینکه صیدگاه ما در اروندرود صیدگاه مشترکی بین سه کشور ایران، عراق و کویت است افزود: “اگر صیادان اروندکناری از صید محروم شوند، اما صیادان عراقی و کویتی به راحتی با ورود به این صیدگاه مشترک اقدام به صید ماهی کنند به صیادان اروندکناری ظلم شده است.”

تجمع متقاضیان مسکن مهر نفت اهواز

به گزارش عصر جنوب، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، جمعی از کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت که از متقاضیان مسکن مهر نفت اهواز هستند، در مقابل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تجمع کردند.

این افراد نسبت به عدم تحویل واحدهای پیش خرید شده خود معترض هستند.

تجمع سهامداران بانک مهر اقتصاد

به گزارش فارس، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، تعدادی از سهامداران بانک مهر اقتصاد، در مقابل ساختمان قوه قضائیه واقع در تهران، دست به تجمع زدند.

معترضان علت اجتماع خود را اعتراض به قیمت‌گذاری غیرمنصفانه سهام بانک مهر اقتصاد عنوان کردند.

تجمع سهامداران زیان دیده بازار بورس

به گزارش مدارا، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، شماری از سهامداران زیان دیده بازار بورس، در اعتراض به افت‌ شاخص‌ها، در مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار واقع در تهران تجمع کردند.

زیان های وارده و تقلیل سرمایه‌ی سهامداران بورس در حالی اتفاق می‌افتد که چندی پیش آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه “بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری بازار سرمایه است” رغبت زیادی را در بین شهروندان برای یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن در بازار سهام و بورس به وجود آورد.

تجمع  متقاضیان مسکن مهر در خرمشهر

عصرماخوزستان، امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹، شماری از متقاضیان مسکن مهر، در مقابل ساختمان اداره راه و شهرسازی خرمشهر تجمع کردند.

اعتراض آنها نسبت به کامل نشدن واحدهای خود و تاخیر چندین ساله در واگذاری آن است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید