خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مرگ زن ۶۰ ساله بر اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل در جریان عملیات پلیس

مرگ زن ۶۰ ساله بر اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل در جریان عملیات پلیس

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۲۸ دی ماه، یک زن ۶۰ ساله در بندرعباس، در جریان عملیات پلیس برای بازداشت متهمان به سرقت، بر اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، روز یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹، یک شهروند در جریان عملیات پلیس برای بازداشت متهمان به سرقت، بر اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، طی درگیری پلیس و گروهی از سارقان در محله‌ نخل ناخدا شهرستان بندرعباس، یک زن ۶۰ ساله به نام «ک.ر»، جان خود را از دست داد.

حمید پسر این زن در رابطه با تشریح ماجرای فوت مادرش گفت: “شب گذشته نیروی انتظامی عملیاتی برای دستگیری باند سرقت موتور سیکلت در یکی از خانه های محله نخل ناخدا داشت که این عملیات باعث فوت مادر من شد”.

وی ادامه داد: “مادر من سن بالایی داشت، برایش صندلی مسافرتی خریده بودیم و عادت داشت همیشه بعد از نماز جلوی خانه روی صندلی خود می‌نشست که در آن ساعت با عملیات پلیس مواجه می‌شود”.

حمید افزود: “با اینکه خانه مد نظر پلیس، پنج خانه با منزل مادرم فاصله داشت اما ماموران با لحن تندی به مادر و خواهرم هشدار دادند که به داخل بروند، اما مادر من هم مشکل زانو دارد و هم وزنش بالا بود، همیشه نشستن و برخاستنش کمی طول می‌کشید اما ماموران پلیس این آهسته برخاستن مادر من را تعمدی تلقی کردند و با زدن اسپری فلفل، او و خواهرم را هل دادند که متاسفانه باعث تنگی نفس مادرم و در نهایت فوت ایشان شد”.

وی عنوان کرد: “هنوز نتیجه‌ پزشکی قانونی اعلام نشده اما میزان اسپری فلفل به حدی بود که من زمانی ‌که نیم ساعت بعد وارد خانه شدم، نمی‌توانستم درست نفس بکشم”.

پسر این زن در ادامه گفت: “مادر من نمی‌توانست به حالت طبیعی راه برود چه برسد به اینکه با کسی درگیر شود و من پیگیر شکایت از پلیس هستم”.

به گفته ساکنان محله؛ این زن ۶۰ ساله دچار عارضه‌ قلبی نیز بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید