خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۵ شهروند در یک مهمانی خصوصی در نجف آباد

بازداشت ۵ شهروند در یک مهمانی خصوصی در نجف آباد

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹، پنج شهروند در یک مهمانی خصوصی در تالاری در شهرستان نجف آباد اصفهان، بازداشت شدند. این تالار با دستور قضایی توسط پلیس نظارت بر اماکن شهرستان نجف آباد به دلیل برگزاری مهمانی “مختلط” پلمب شد. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دیروز یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹، پنج شهروند در یک مهمانی خصوصی در شهرستان نجف آباد واقع در استان اضفهان، توسط ماموران بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، در این مهمانی که در تالاری در جنوب گلدشت برگزار شده بود، مدیر تالار و چهار نفر دیگر دستگیر و روانه زندان شد. همچنین این تالار به دلیل آنچه “برگزاری مهمانی مختلط، همراه با مصرف مواد مخدر (گل) و مشروبات الکلی” عنوان شده با دستور قضایی توسط پلیس نظارت بر اماکن شهرستان نجف آباد پلمب شد.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید