خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۸ دی، جمعی از رانندگان اتوبوس درون شهری ارومیه در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، شماری از جوانان جویای کار روستای قلعه چنعان در مقابل درب ورودی شرکت فولاد خوزستان، گروهی از اهالی روستای فراغه شهرستان ابرکوه واقع در استان یزد در این روستا و تعدادی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در مقابل ساختمان استانداری یزد، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، امروز دوشنبه ۸ دی ۹۹، جمعی از رانندگان اتوبوس درون شهری ارومیه، در پی عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، تجمع اعتراضی برپا کردند.

این رانندگان که در روزهای گذشته نسبت به عدم پرداخت یارانه و برخی کمک های دیگر از سوی شهرداری گلایه داشتند دست از کار کشیدند و  بعد از یک هفته با حضور مقابل مجلس شورای اسلامی این مطالبه را به گوش نمایندگان ملت رساندند.

وحید جلالزاده نماینده ارومیه نیز با حضور در جمع رانندگان مطالبات و درخواست‌های آنان را شنید.

تجمع جوانان جویای کار روستای قلعه چنعان

به گزارش عصرما خوزستان، امروز دوشنبه ۸ دی ۹۹، جمعی از جوانان جویای کار روستای قلعه چنعان خوزستان، در مقابل درب ورودی شرکت فولاد خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

این افراد ضمن اعتراض به استخدام نیروی کار غیربومی در شرکت فولاد خوزستان، خواهان اجرای مفاد قانون پنج ساله توسعه ششم و بکارگیری جوانان بومی شدند.

تجمع اهالی روستای فراغه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز دوشنبه ۸ دی ۹۹، گروهی از اهالی روستای فراغه شهرستان ابرکوه واقع در استان یزد، در اعتراض به احداث کارخانه کاشی سازی، در محل احداث آن تجمع کردند.

معترضان در این خصوص گفتند: “با احداث کارخانه کاشی در دهستان فراغه که خود با مشکل آب روبه رو است تهدیدی زیست محیطی برای سه هزار هکتار باغات و زمین های کشاورزی این منطقه است.”

آنها افزودند: “با توسعه صنعتی مشکلی نداریم ولی این کارخانه باید در منطقه دورتری از زمین های کشاورزی احداث شود”.

تجمع آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در یزد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز دوشنبه ۸ دی ۹۹، تعدادی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی سال ۹۲ تا ۹۸، در مقابل ساختمان استانداری یزد، دست به تجمع اعتراضی زدند.

آنها خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی شان هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید