خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت متهم به تجاوز و شکنجه دو پسر نوجوان در رشت

بازداشت متهم به تجاوز و شکنجه دو پسر نوجوان در رشت

خبرگزاری هرانا – مردی در رشت که متهم است دو نوجوان پسر ۱۳ و ۱۴ ساله را شکنجه کرده و حداقل یکی از آنها را مورد تجاوز قرار داده است، بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مدارا؛ متهم به تجاوز و شکنجه دو نوجوان پسر در رشت بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، ۲۶ آذرماه دو نوجوان ۱۳ و ۱۴ ساله به خانه‌ی دوستشان می‌روند و پسر جوان ۲۶ ساله‌ی خانواده‌ی میزبان اقدام به شکنجه‌ی دو نوجوان مهمان می‌کند و تاکنون حداقل یکی از دو نوجوان نیز اذعان کرده است که به او تجاوز شده است. این ماجرا به طور اتفاقی از زبان پزشک حادثه به یکی از فعالان سیاسی و رسانه‌ای گیلان بازگو می‌شود و وی نیز در صفحه‌ی شخصی خود این موضوع را اطلاع رسانی می‌کند.

وی می‌گوید: “بنا بر روایت پزشک ماجرا، مرد جوان-میزبان- حتی برادر خود را هم شکنجه کرده تا شاهد جنایتی که علیه آن دو نوجوان مرتکب شده، نباشد. فرد متجاوز، دو نوجوان مهمان را عریان می‌کند، با سیخ داغ، نقطه تحتانی بدنشان را می سوزاند، با شلنگ، آنان را کتک می زند و با این شکنجه دردناک دست کم یکی از این بچه ها اذعان داشته که به او تجاوز هم شده است.”

هم اکنون تجاوز به یک کودک تاکنون توسط پزشکی قانونی مورد تأیید قرار گرفته و با پیگیری خانواده دو قربانی، فرد متجاوز در رشت بازداشت شده است تا اقدامات قضایی در خصوص این پرونده انجام گیرد.

قاسم‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان علیرغم تایید ضمنی موضوع در این باره گفت: “مساله هنوز برای ما روشن نیست و بدون این که بدانیم چه اتفاقی رخ داده است نمی‌توانیم اقدام یا اظهارنظر کنیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید