خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  برکناری یکی از مدیران پست هرمزگان به دلیل رقص در محل کار

برکناری یکی از مدیران پست هرمزگان به دلیل رقص در محل کار

خبرگزاری هرانا – مسئول روابط عمومی پست هرمزگان به دلیل رقص در مقابل کارمندان این اداره از سمت خود برکنار شد. مدیرکل پست هرمزگان با اعلام خبر برکنار شدن این کارمند گفته است که او به واحد تخلفات اداری معرفی می‌شود. انتشار کلیپ رقص غلامرضا طیبی در شبکه های اجتماعی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از خبرگزاری مهر، امروز چهارشنبه ۳ دی ماه ۹۹، مدیرکل پست هرمزگان با اشاره به انتشار کلیپ رقص یکی از مدیران زیر مجموعه در ساختمان اداری این اداره کل از برکناری وی خبر داد.

انتشار ویدئوی رقص غلامرضا طیبی، مسئول روابط عمومی پست هرمزگان در مقابل کارمندان این اداره در شبکه های اجتماعی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

عبدالله عبدلی مدیرکل پست هرمزگان با اشاره به انتشار کلیپ رقص یکی از مدیران زیر مجموعه گفت: “امروز کلیپی در فضای مجازی با محتوایی خارج از عرف و ناشایست در ساختمان اداری این اداره کل منتشر شد که ضمن عذرخواهی و اظهار تاسف و تاثر از رخداد چنین اتفاقی اعلام می کنم فرد مذکور به دلیل اعمال و رفتار خلاف شئون شغلی و اداری در محل کار از سمت خود برکنار و به واحد تخلفات اداری معرفی می‌شود”.

طی روزهای گذشته نیز، دعوت خانواده ها به “رقص” در شب یلدا توسط مهمان برنامه عصرخانواده، به عذرخواهی مجری برنامه به دلیل استفاده مهمان از واژه رقص انجامید. کارشناس برنامه عصر خانواده که از شبکه دو صدا و سیما در حال پخش بود موکدا از خانواده ها خواست در منازل خود و در شب یلدا برای کمتر کردن استرس ناشی از دوران کرونا و بهتر شدن حالشان برقصند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید