خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه، شماری از کارگران شهرداری امیدیه در مقابل فرمانداری این شهرستان و جمعی از جوانان جویای کار ساکن روستای شهرویی در مقابل فرمانداری شهر بهبهان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شبکه خبری خوزستان، امروز چهارشنبه ۲۶ آذر، شماری از کارگران خدمات شهرداری امیدیه به دلیل عدم پرداخت بیش از هشت ماه حقوق و مزایا مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

به گفته یکی از کارگران حاضر در تجمع، این شهرداری از ابتدای سال تاکنون تنها یک ماه حقوق کارگران را پرداخت کرده و همچنین در خصوص پرداخت عیدی و سنوات سال گذشته نیز اقدامی صورت نگرفته است.

یکی دیگر از مطالبات این کارگران، پرداخت حق بیمه ای است که شهرداری امیدیه چندین ماه از آن سر باز نهاده است.

این شهرداری بیش از ۴۰ میلیارد تومان حق آلایندگی از شرکت نفت وبهره برداری امیدیه طلب دارد.

جوانان جویای کار روستای شهرویی

به گزارش خبرگزاری هرانا، جمعی از جوانان جویای کار ساکن روستای شهرویی، در اعتراض به عدم وفای به عهد مسئولین مربوطه در خصوص جذب نیرو و اشتغال زایی برای آنان، در مقابل فرمانداری شهر بهبهان دست به تجمع اعتراضی زدند.

جوانان جویای کار روستای شهرویی، در چهار ماه اخیر بارها در مقابل درب پالایشگاه، فرمانداری و دفتر نماینده بهبهان تجمع کرده اند تا در پالایشگاه بید بلند دو صاحب شغل شوند.

این جوانان با قول و قرارهایی مبنی بر جذب آنان از سوی مسئولین مربوطه رو به رو شده اند که تاکنون هیچگونه نتیجه ای برای آنان در بر نداشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید