خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در کرمانشاه

خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از بازداشت متهمی خبر داد که در پی نزاع خانوادگی اقدام به قتل همسرش کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از جان باختن زنی جوان زیر مشت‌های همسرش خبر داد.

محمدرضا آمویی اظهار داشت: “پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع خانوادگی منجر به قتل در بخش گهواره شهرستان دالاهو، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت”.

وی ادامه داد: “کاراگاهان پلیس آگاهی پس از حضور در محل جنایت، به بررسی موضوع پرداخته و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد جوان ۳۰ ساله ای با همسر ۲۶ ساله اش به خاطر اختلافات خانوادگی درگیر و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است”.

آمویی تصریح کرد: “تحقیقات کاراگاهان نشان می داد فرد قاتل، با مشت ضربات محکمی بر سر همسر خود فرود آورده که همین موضوع باعث تشنج زن جوان شده و انتقال وی به مراکز درمانی نیز بی فایده بوده و در نهایت جان خود را از دست داده است”.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری همسر این زن به جرم قتل، از بازسازی صحنه جنایت و معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید