خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۹ آذر، جمعی از جوانان جویای کار روستای شهرویی از توابع بهبهان، در مقابل درب اصلی پالایشگاه بیدبلند ۲ این شهرستان، گروهی از رانندگان تاکسی جزیره کیش برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان سازمان منطقه آزاد کیش، شماری از کارگران پیمانکاری واحد اتوبوسرانی شهرداری آبادان در مقابل ساختمان سازمان اتوبوسرانی این شهر، تعدادی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت صنعت خودرو آذربایجان (آذویکو) در مقابل ساختمان تعزیرات تبریز، جمعی از عشایر سنگسر در این شهر، تنی از جوانان جویای کار و اهالی شهر سرداران شوشتر برای دومین روز پیاپی در یکی از جاده های این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹، جمعی از جوانان جویای کار روستای شهرویی از توابع بهبهان، در اعتراض به بیکاری و نبود شغل، در مقابل درب اصلی پالایشگاه بیدبلند ۲ این شهرستان، تجمع کردند.

شماری از نیروهای انتظامی به جهت جلوگیری از ادامه تجمع این افراد در مقابل درب اصلی پالایشگاه حضور یافتند.

تجمع رانندگان تاکسی جزیره کیش

به گزارش هرانا، امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹، جمعی از رانندگان تاکسی جزیره کیش برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان سازمان منطقه آزاد کیش تجمع کردند.

این افراد نسبت به تصمیم شرکت عمران مبنی بر امضای تفاهمنامه همکاری با شرکت اسنپ،معترض هستند.

تجمع کارگران پیمانکاری واحد اتوبوسرانی شهرداری آبادان

به گزارش ایلنا، امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹، شماری از کارگران پیمانکاری واحد اتوبوسرانی شهرداری آبادان در اعتراض به معوقات مزدی خود، در مقابل ساختمان سازمان اتوبوسرانی این شهر تجمع کردند.

دلیل تجمع این کارگران بی‌توجهی مسئولان شهری به پرداخت چندین ماه معوقات مزدی عنوان شده است.

از قرار معلوم این کارگران بخشی از نیروهایی هستند که از طریق پیمانکار به عنوان راننده، کارگر تعمیرات موتوری و ستادی در مجموعه واحد اتوبوسرانی در شهرداری آبادان مشغول کارند.

گفته می‌شود؛ مجموع کارگران شاغل در مجموعه شهرداری آبادان مدت‌هاست که با عدم دریافت به موقع معوقات مزدی روبرو هستند.

مسئولان شهرداری آبادان می‌گویند که به دلیل کمبود مالی امکان پرداخت به موقع مزد کارگران را ندارند.

تجمع خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت آذویکو

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹، جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت صنعت خودرو آذربایجان (آذویکو) در مقابل ساختمان تعزیرات تبریز دست به تجمع زدند.

شهروندان معترض دلیل اجتماع خود را اعتراض به گرانی قیمت‌های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، عنوان کردند.

تجمع جوانان جویای کار و اهالی شهر سرداران

به گزارش عصرجنوب، امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹، شماری از جوانان جویای کار و اهالی شهر سرداران شوشتر برای دومین روز پیاپی در یکی از جاده های این شهر دست به تجمع زدند.

آنها نسبت به استخدام‌های غیرمعمول سفارشی در شرکت کشت و صنعت “امام‌خمینی” شعیبیه‌ (خوزستان)، اعتراض دارند.

تجمع عشایر سنگسر

به گزارش ایران اینترنشنال، جمعی از عشایر سنگسر واقع در استان سمنان در اعتراض به کمبود خوراک برای دام‌هایشان در این شهر تجمع کردند و خواستار رسیدگی مسوولان به مطالباتشان شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید