خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در مشهد

خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در مشهد

خبرگزاری هرانا – روز جمعه ۱۴ آذر، یک زن در مشهد توسط همسرش با ضربات چاقو به قتل رسید. متهم پس از بازداشت اختلافات خانوادگی را عامل این حادثه عنوان کرد.

 گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از همشهری، روز جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ماموران انتظامی در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، از وقوع جنایتی هولناک در خیابان شهید چراغچی ۹ مشهد خبر دادند.

بررسی های مقدماتی نشان داد جنایت در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه رخ داده است و جسد خون آلود زن ۳۵ ساله ای زیر چند پتو قرار دارد.

همسایگان و اهالی محل که تا پاسی از بامداد صدای جیغ و فریادهای زن جوان را شنیده بودند به مقام قضایی گفتند که زن جوان (مقتول) با همسرش درگیری داشت و تلاش می کرد به هر طریقی منزل را ترک کند اما شوهرش مانع او می شد. حتی ما به قصد میانجی گری سعی کردیم تا آن ها را از این مشاجرات و درگیری بازداریم ولی شوهر آن زن توجهی نمی کرد. حتی زمانی که پلیس گشت با تماس اهالی به محل آمد شوهر آن زن ادعا کرد مشکل خانوادگی است و خودمان اختلافاتمان را حل می کنیم.

ادامه تحقیقات میدانی قاضی احمدی نژاد بیانگر آن بود که همسایگان تا ساعت ۵ بامداد نیز صدای مشاجره و فریادهای زن جوان را شنیده اند اما دیگر سکوت بر خانه این زوج حکم فرما شده است! این در حالی بود که فرزند هشت ساله مقتول آن شب در منزل مادربزرگش مانده و تنها فرزند سه ساله در خانه بود که این جنایت رخ داده است.

با وجود آن که برخی شواهد از حضور برادر شوهر مقتول نیز در صحنه جنایت حکایت داشت، تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری شوهر فراری مقتول آغاز شد. به همین دلیل گروه ویژه ای از کارآگاهان عملیات ردیابی و رصدهای اطلاعاتی را برای شناسایی مخفیگاه متهم ادامه دادند تا موفق به بازداشت متهم به قتل فراری شدند.

با انتقال این مرد که مدعی بود به دلیل مصرف زیاد قرص حال طبیعی ندارد، بازجویی های تخصصی از وی با نظارت قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی آغاز شد.

این متهم که حدود ۴۰ سال دارد به صراحت قتل همسرش را پذیرفت و مدعی شد آن شب شیشه مصرف کرده بودم و در حالت توهم قرار داشتم که همسرم را به خاطر اختلافات قبلی و با ضربات چاقو به قتل رساندم.

تحقیقات بیشتر برای کشف زوایای پنهان و علت و انگیزه این جنایت وحشتناک همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید