خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  کرمانشاه؛ تصویربردار تبلیغات مدلینگ یک فروشگاه پوشاک بازداشت و آتلیه او پلمب شد

کرمانشاه؛ تصویربردار تبلیغات مدلینگ یک فروشگاه پوشاک بازداشت و آتلیه او پلمب شد

خبرگزاری هرانا – بنا بر اعلام رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه، تصویربردار تبلیغاتی یک فروشگاه که پیشتر به دلیل استفاده از زنان در تبلیغات  مدلینگ پلمب شده بود، بازداشت و آتلیه او نیز پلمب شد. پیشتر نیز دادستان کرمانشاه از بازداشت متصدی و مانکن های این فروشگاه خبر داده بود. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از بازداشت تصویربردار تبلیغات مدلینگ یک فروشگاه پوشاک که به دلیل استفاده از زنان در تبلیغات اجناس ویترین پلمب شده بود، خبر داد.

حسن حیدری اظهار داشت: “پس از پلمب واحد صنفی که صاحب آن برای معرفی پوشاک خود از مانکن های زنده (خانم) استفاده کرده بود، شناسایی دیگر عوامل مرتبط در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت”.

وی افزود: “در همین راستا شخصی که از مانکن زنده خانم تصویربرداری و فیلمبرداری کرده بود نیز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد”.

حیدری ادامه داد: “ماموران پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی همچنین نسبت به پلمب آتلیه وی نیز اقدام کردند”.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه مدعی شد: “از آنجایی که اقدام صاحب مغازه و فرد تصویربردار با شئونات اخلاقی، فرهنگی و اسلامی مغایرت داشت، ماموران پلیس با همکاری بازرسی اتاق اصناف اقدام به پلمپ این اماکن کردند”.

پرونده این واحد صنفی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارجاع داده شده است.

پیشتر نیز دادستان کرمانشاه از بازداشت متصدی و مانکن های این فروشگاه خبر داده بود.

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید