خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دادگاه انقلاب سنندج؛ فرزاد حسینی به ۱۰ ماه حبس محکوم شد

دادگاه انقلاب سنندج؛ فرزاد حسینی به ۱۰ ماه حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – فرزاد حسینی شهروند ساکن شهرستان کامیاران، توسط دادگاه انقلاب سنندج به ۵ ماه حبس تعزیری و ۵ ماه حبس تعلیقی محکوم شد. آقای حسینی اواسط مردادماه در پی مراجعه به دادگاه انقلاب سنندج بازداشت و به یکی از بازداشتگاه‌های اداره اطلاعات این شهر منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، فرزاد حسینی شهروند ساکن کامیاران توسط شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج به ریاست قاضی سعیدی به ۵ ماه حبس تعزیری و ۵ ماه تعلیقی محکوم شد.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است، این حکم از بابت اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری و عضویت در یکی از احزاب مخالف نظام علیه وی صادر شده است.

این شهروند در تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه ٩۶، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از سه ماه با تودیع قرار وثیقه آزاد شد. روز پنج‌شنبه ۱۲ تیرماه سال جاری، جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فرزاد حسینی به همراه ۹ شهروند دیگر در شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج از بابت اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری و عضویت در یکی از احزاب مخالف نظام برگزار شد.

آقای حسینی مجددا در روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹، در پی مراجعه به شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج با دستور قضایی بازداشت و به یکی از بازداشتگاه‌های اداره اطلاعات سنندج منتقل شده است.

فرزاد حسینی، ٣١ ساله اهل روستای “دیوزناو” از توابع شهرستان سروآباد و ساکن شهرستان کامیاران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید