خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  بازداشت یک متهم به حیوان آزاری در کرمانشاه

بازداشت یک متهم به حیوان آزاری در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۸ آذر، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از بازداشت یک زن به دلیل آزار سگهای بدون صاحب خبر داد و گفت برای این متهم که سابقه حیوان آزاری متعدد داشته پرونده قضایی تشکیل شد. طی روزهای اخیر ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن این زن با شلیک اسلحه سگی را مجروح می کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، امروز شنبه ۸ آذر ۹۹، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از دستگیری زنی خبر داد که اقدام به آزار سگ‌های بدون صاحب می‌کرد.

شهرام کرمیدر با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن زنی اقدام به شلیک گلوله به سمت یک سگ می‌کند، اظهار داشت: “انتشار این فیلم منزجر کننده که عملی غیراخلاقی، خلاف انسانیت بوده، جریحه‌دار شدن افکار عمومی را به‌دنبال داشت.

وی تصریح کرد: “در این راستا، دستگاه قضایی استان دستور شناسایی و دستگیری این زن حیوان آزار را صادر کرد تا به شکلی قاطع برخورد قانونی با او صورت گیرد. پس از شناسایی این زن و با بررسی‌های بعمل  آمده مشخص شد که او سابقا نیز تلاش‌هایی برای اعدام چندین سگ بدون صاحب داشته که با دخالت همسایگان تلاشش ناکام مانده است.”

وی افزود: “این زن در آخرین اقدامش با تفنگ یک سگ را مورد هدف قرار داده و با شلیک گلوله آن را مجروح می‌کند و از اقدام خود نیز فیلمی گرفته و در فضای مجازی پخش می‌کند. این زن امروز (هشتم آذرماه) با تلاش اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی شناسایی و پرونده قضایی برای او تشکیل شده است.”

وی تاکید کرد: “سگی نیز که توسط این زن مجروح شده بود، تحت مداوا قرار گرفته و طبق نظر دامپزشکان وضعیت مساعدی دارد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید