خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  حنیف شادلو با تودیع قرار از زندان اوین آزاد شد

حنیف شادلو با تودیع قرار از زندان اوین آزاد شد

خبرگزاری هرانا – حنیف شادلو، فعال اجتماعی روز دوشنبه ۳ آذرماه با تودیع قرار تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد. آقای شادلو در تاریخ ۲۵ مهرماه امسال توسط نیروهای امنیتی در منزل پدری خود در ورامین بازداشت و به بازداشتگاه یکی از نهادهای امنیتی در زندان اوین منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز دوشنبه ۳ آذرماه ۱۳۹۹، حنیف شادلو، فعال اجتماعی با تودیع قرار کفالت ۱۰۰ میلیون تومانی به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

حنیف شادلو ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۵ مهرماه ۱۳۹۹ توسط نیروهای امنیتی همراه با ضرب و شتم در منزل پدری خود در ورامین بازداشت و به بازداشتگاه یکی از نهادهای امنیتی در زندان اوین منتقل شده بود.

ماموران در حین بازداشت اقدام به تفتیش منزل این شهروند کرده و برخی از وسایل شخصی او و خانواده‌اش ازجمله تلفن‌های همراه و مدارک شناسی را ضبط کرده و با خود برده بودند.

تا زمان تنظیم این گزارش کماکان از دلایل بازداشت، اتهامات مطروحه و نهاد بازداشت کننده این شهروند اطلاعی در دست نیست.

حنیف شادلو فعال اجتماعی است که در حوزه مسائل و مطالبات کارگران فعالیت دارد. آقای شادلو پیشتر نیز به دلیل فعالیت در یک کانال تلگرامی سابقه بازداشت و محکومیت سه ماهه را دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید