خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت متهم به آزار جنسی یک پسر نوجوان در تهران

بازداشت متهم به آزار جنسی یک پسر نوجوان در تهران

خبرگزاری هرانا – متهم به آزار جنسی پسری نوجوان در تهران بازداشت شد. بازداشت این متهم در پی شکایت این نوجوان و خانواده او صورت گرفته است. لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک متهم به آزار جنسی پسری نوجوان در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، فرید، متهم این پرونده که مدت ها به بهانه ی استعمال مواد مخدر و مشروب با پسر نوجوان تماس میگرفت، یک شب به همین بهانه از او دعوت کرد تا دوری بزنند و بعد به خانه بازگردد. پسر نوجوان مخالفتی نکرده و همراه آنها رفت. بین راه خودرو در کنار اتوبان در مکانی خلوت توقف کرد؛ دو مرد آزارگر با تهدید چاقو پسر جوان را مورد آزار قرار دادند و بعد از تهیه فیلم او را در نزدیکی خانه اش پیاده کردند و فرید تهدیدش کرد که اگر در این مورد با کسی حرف بزند فیلم هایش را در فضای مجازی منتشر می کند.

در پی این حادثه پسر جوان موضوع را با خانواده اش مطرح کرد و بلافاصله به همراه خانواده راهی پلیس آگاهی شده و شکایت کردند.

به دنبال شکایت آنها؛ کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با توجه به مشخصات و اطلاعاتی که پسر نوجوان در اختیارشان گذاشته بود متهمان را شناسایی و دستگیر کردند. طی بازرسی منزل متهم اصلی، فیلم هایی از آزار تعداد زیادی نوجوان کشف شد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید