خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  خودسوزی منجر به فوت یک کارگر به دلیل مشکلات معیشتی در کرمانشاه/ ویدئو

خودسوزی منجر به فوت یک کارگر به دلیل مشکلات معیشتی در کرمانشاه/ ویدئو

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۲۸ آبان، یک کارگر ۴۵ ساله در مقابل سندیکای کارگری کرمانشاه، اقدام به خودسوزی کرد و پس از انتقال به بیمارستان، به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. همزمان با ویدیویی که از این موضوع در شبکه های اجتماعی منتشر شده گفته می شود وی به دلیل مشکلات معیشتی و عدم توانایی در تامین مخارج درمان مادرش، دست به این اقدام زده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز چهارشنبه ۲۸ آبان، یک کارگر ۴۵ ساله،  نزدیک چهارراه رشیدی کرمانشاه و مقابل سندیکای کارگری دست به خودسوزی زد.

این کارگر پس از وقوع این حادثه به بیمارستان “امام خمینی” کرمانشاه منتقل شد و به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

محمد رضا آمویی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : به محض با خبر شدن از جزئیات علت این حادثه آن  را به اطلاع عموم خواهد رساند.

همزمان ویدیوهایی از این رویداد در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بر اساس آن گفته می شود، مادر این کارگر دارای بیماری سرطان است و به بیمه درمانی دسترسی ندارد. این کارگر نیز به دلیل مشکلات معیشتی و عدم توانایی در تامین مخارج درمان مادرش، دست به این اقدام زده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید