خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  اراک؛ احضار ۱۳ شهروند در پی انتقاد از نماینده مجلس

اراک؛ احضار ۱۳ شهروند در پی انتقاد از نماینده مجلس

خبرگزاری هرانا – چندی پیش مطلبی انتقادی درمورد علی‌اکبر کریمی، نماینده مردم اراک در مجلس در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، مطلبی که درنتیجه آن وی از رضا سیفوری کارگر شاغل در هپکو و ساعد طاهری کارگر شاغل در نیروگاه و ۱۱ شهروند اراکی شکایت کرده و بر همین اساس احضاریه‌ای از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اراک برای این افراد ارسال شده است. در احضاریه از آنها خواسته شده تا دوم آذرماه با حضور در مجتمع شماره یک دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اراک حاضر شوند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اعتماد، علی‌اکبر کریمی نماینده اراک  در مجلس یازدهم در مقام شاکی پای ۲ کارگر و ۱۱ شهروند اراکی را به دلیل انتقاد از او در فضای مجازی به دادگاه کشانده است.

چندی پیش مطلبی انتقادی درمورد این نماینده مجلس در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است؛ مطلبی که درنتیجه آن علی‌اکبر کریمی از رضا سیفوری از هپکو و ساعد طاهری از نیروگاه و ۱۱ شهروند اراک شکایت کرده و بر همین اساس احضاریه‌ای از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اراک برای این افراد ارسال شده است.

در احضاریه برخی از این افراد، از آنها خواسته شده تا دوم آذرماه با حضور در مجتمع شماره یک این دادسرا حاضر شده تا بابت شکایت علی‌اکبر کریمی مبنی بر «نشر اکاذیب در سامانه‌های یارانه‌ای» پاسخگو باشند.

در این گزارش به هویت ۱۱ شهروند دیگر اشاره ای نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید