خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  متهم به آزار و تحقیر کودکان کار بازداشت شد

متهم به آزار و تحقیر کودکان کار بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا تهران از بازداشت فردی که اقدام به تحقیر و هتک حرمت کودکان کار کرده بود خبر داد. به گفته وی طی روزهای اخیر ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن فردی دو کودک کار را بازیچه تفریح و خنده خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، رئیس پلیس فتا تهران از بازداشت فردی که اقدام به تحقیر و هتک حرمت کودکان کار کرده بود خبر داد.

رئیس پلیس فتا تهران ضمن اعلام این خبر اعلام کرد: “کودک آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهد شد”.

داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت : “برابر رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی،یک ویدئو که در آن فردی طی یک حرکت غیر انسانی در اینستاگرام دو کودک کار را بازیچه تفریح و خنده خود قرار داده بود، مشاهده شد”.

وی با اشاره به اینکه دست به دست شدن این ویدئو در فضای مجازی ،خشم کاربران شبکه های اجتماعی را به همراه داشت، افزود: “فیلم مذکور در همان لحظات اولیه انتشار، توسط ماموران پلیس فتا تهران بزرگ رصد شده و بلافاصله به صورت پرونده‌ای ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت”.

داود معظمی گودرزی در تشریح جزئیات دستگیری این فرد اظهار داشت: “با سرعت عمل افسران سایبری پلیس فتا در یک اقدام قاطعانه و پس از هماهنگی با مقام قضایی، مجرم دستگیر و هم اکنون نیز در زندان به سر می برد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید