خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  اخراج ۷۰ کارگر یک کارخانه تولید مواد شوینده در اهواز

اخراج ۷۰ کارگر یک کارخانه تولید مواد شوینده در اهواز

خبرگزاری هرانا – هفتاد کارگر یک کارخانه تولیدی مواد شوینده و بهداشتی در اهواز به دلیل فروش خط تولید این شرکت، از محل کار خود اخراج شدند. برخی از این کارگران سابقه بالای ۲۰ سال اشتغال در این شرکت را دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از مهر، کارگران یک کارخانه تولیدی مواد شوینده و بهداشتی در اهواز از محل کار خود اخراج شدند.

بر اساس این گزارش، در چند روز اخیر کارگران یک کارخانه تولید مواد شوینده و بهداشتی که تنها کارخانه تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی در استان خوزستان به شمار می‌رود، دست به تجمع و اعتراض زده‌اند چرا که مدعی هستند این کارخانه به مالک جدید فروخته شده و آنها نیز قصد انتقال خط تولید به استانی دیگر را دارند.

به گفته این کارگران، به آنها اعلام شده است که از کار اخراج شده‌اند و اکنون در این شرایط بد اقتصادی این کارگران نگران آینده خود هستند و این در حالی است که برخی از آنها سابقه بالای ۲۰ سال اشتغال در این شرکت را دارند.

این کارگران با تجمع در برابر کارخانه از مسئولان استانی درخواست کرده‌اند که به وضعیت شغلی و شرایط سختی که در آن قرار گرفته‌اند رسیدگی شود.

یکی از کارگران بیان کرد: “زمزمه‌های فروش خط تولید و تعطیلی کارخانه حدود دو ماه قبل آغاز شد و ما در این مدت به صورت متناوب به مرخصی اجباری می‌رفتیم”.

وی افزود: “این دو خط تولید دارای ۷۰ نفر کارگر هستند که از شنبه به صورت رسمی به ما اعلام شد که دیگر سر کار خود حاضر نشوید چرا که قصد داریم خط تولید کارخانه را به فروش برسانیم”.

این کارگر عنوان کرد: “خبر داریم که قطعات خطوط تولید در حال انتقال به استانی دیگر است”.

در این گزارش به نام این واحد صنفی اشاره نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید